MERSİN ÇAMLIYAYLA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atatürk İlkokulu 3. ve 4. sınıf öğrencileri ‘’Değirmendeki Hazine’’ isimli müzikal oyunu izlemek üzere Mersine gitti.

Atatürk İlkokulu 3. ve 4. sınıf öğrencileri İlçe Kaymakamımız Sayın Gülhani Ozan SARI’nın  girişimleri sonucu Mersin TED Kolejinin davetlisi olarak kitap okumanın önemini anlatan ‘’Değirmendeki Hazine’’ isimli müzikal oyunu izlemek üzere Mersine gitti. Oyunu beğeniyle izleyen öğrencilerimiz oyun öncesinde müze bahçesini gezdi. Oyun sonrası sahil bandında piknik havasında yemek yiyen öğrencilerimiz sahilde yürüyüş yaptı.
Atatürk İlkokulu 3. ve 4. sınıf öğrencileri ‘’Değirmendeki Hazine’’ isimli müzikal oyunu izlemek üzere Mersine gitti.

Atatürk İlkokulu 3. ve 4. sınıf öğrencileri İlçe Kaymakamımız Sayın Gülhani Ozan SARI’nın  girişimleri sonucu Mersin TED Kolejinin davetlisi olarak kitap okumanın önemini anlatan ‘’Değirmendeki Hazine’’ isimli müzikal oyunu izlemek üzere Mersine gitti. Oyunu beğeniyle izleyen öğrencilerimiz oyun öncesinde müze bahçesini gezdi. Oyun sonrası sahil bandında piknik havasında yemek yiyen öğrencilerimiz sahilde yürüyüş yaptı. Etkinlikten çok memnun kalan öğrencilerimiz ve velilerimiz bu tür etkinliklerin sürekli yapılması istediklerini belirttiler. Gerçekleşen bu etkinlikten ve davetten dolayı Kaymakamımız sayın Gülhani Ozan SARI’ya, TED koleji yetkililerine ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz

Kale Mah. SaybaşıSokak. Hükumet Konağı 33580Çamlıyayla, MERSİN - Büro 0 324 681 40 73, Müdür 0 324 681 40 72

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.