MERSİN ÇAMLIYAYLA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EMEKTEN İLMEĞE İLMEKTEN SANATA İĞNE OYASI YARIŞMASI

EMEKTEN İLMEĞE İLMEKTEN SANATA İĞNE OYASI YARIŞMASI   Kaymakamlığımız ve Çamlıyayla Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlediği; İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün Koordine ettiği; Emekten İlmeğe, İlmekten Sanata İğne Oyası Yarışması sonuçlandı. Yarışmaya Kaymakamımız Sayın Gülhani Ozan SARI ve Eşi Ahu SARI Hanımefendi, Mersin Valimiz Sayın Özdemir ÇAKACAK’ ın Eşi Kevser ÇAKACAK Hanımefendi, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Burhanettin KOCAMAZ, Mersin Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Bahattin KABAHASANOĞLU, Tarsus Belediye Başkanı Sayın Şevket CAN, Çamlıyayla Belediye Başkanı Sayın İsmail TEPEBAĞLI, Kurum Amirleri ve Vatandaşlar katıldı. Katılımın yoğun olduğu yarışmada 90 adet iğne oyası sergilendi. Çeşitli gösterilerin sergilendiği yarışmanın sonunda; Osman ÇİĞDEM, Adalet TEPEBAĞLI ve Sevgi ÇİĞDEM mansiyon ödülüne layık görüldü. Yarışmanın birincisi Ülkü ELVAN ödülünü Mersin Valimiz Sayın Özdemir ÇAKACAK’ ın Eşi Kevser ÇAKACAK Hanımefendiden, ikinci olan yarışmacı Saime GÜR İŞLEK ödülünü Kaymakamımız Sayın Gülhani Ozan SARI’ nın Eşi Ahu SARI Hanımefendiden ve üçüncü olan yarışmacı Nimet KARAKUŞ ödülünü Belediye Başkanı Sayın İsmail TEPEBAĞLI’ nın Eşi Zübeyde TEPEBAĞLI Hanımefendiden aldılar.  
EMEKTEN İLMEĞE İLMEKTEN SANATA İĞNE OYASI YARIŞMASI

EMEKTEN İLMEĞE İLMEKTEN SANATA İĞNE OYASI YARIŞMASI

 

Kaymakamlığımız ve Çamlıyayla Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlediği; İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün Koordine ettiği; Emekten İlmeğe, İlmekten Sanata İğne Oyası Yarışması sonuçlandı. Yarışmaya Kaymakamımız Sayın Gülhani Ozan SARI ve Eşi Ahu SARI Hanımefendi, Mersin Valimiz Sayın Özdemir ÇAKACAK’ ın Eşi Kevser ÇAKACAK Hanımefendi, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Burhanettin KOCAMAZ, Mersin Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Bahattin KABAHASANOĞLU, Tarsus Belediye Başkanı Sayın Şevket CAN, Çamlıyayla Belediye Başkanı Sayın İsmail TEPEBAĞLI, Kurum Amirleri ve Vatandaşlar katıldı. Katılımın yoğun olduğu yarışmada 90 adet iğne oyası sergilendi. Çeşitli gösterilerin sergilendiği yarışmanın sonunda; Osman ÇİĞDEM, Adalet TEPEBAĞLI ve Sevgi ÇİĞDEM mansiyon ödülüne layık görüldü. Yarışmanın birincisi Ülkü ELVAN ödülünü Mersin Valimiz Sayın Özdemir ÇAKACAK’ ın Eşi Kevser ÇAKACAK Hanımefendiden, ikinci olan yarışmacı Saime GÜR İŞLEK ödülünü Kaymakamımız Sayın Gülhani Ozan SARI’ nın Eşi Ahu SARI Hanımefendiden ve üçüncü olan yarışmacı Nimet KARAKUŞ ödülünü Belediye Başkanı Sayın İsmail TEPEBAĞLI’ nın Eşi Zübeyde TEPEBAĞLI Hanımefendiden aldılar.

1111111

Kale Mah. SaybaşıSokak. Hükumet Konağı 33580Çamlıyayla, MERSİN - Büro 0 324 681 40 73, Müdür 0 324 681 40 72

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.